www.Spořicí-účty.org • přehled spořicích účtů a kont v ČR

Spořící účet GE Money Bank

Spořící účet genius Plus

Jestli hledáte možnost, co udělat se svými financemi, které máte jednoduše na svém běžném účtu, tak se určitě nebojte založit si některý ze spořících účtů, který vám pomůže vaše peníze rozmnožit. Jestliže se nevyznáte v jednotlivých účtech, tak není nejmenším problémem si nalistovat pomocí internetu jednotlivé stránky bank a trochu si porovnat podmínky, za kterých vám tyto finanční ústavy umožní vaše spoření. Jestliže se vám ale nechce se takto zdržovat, tak si přečtěte, jaké možnosti vám nabízí spořící účet GE Money Bank.

Spořící účet GE Money Bank se nazývá genius Plus a pokud srovnáme jeho úrok s ostatními bankami, tak zjistíme, že slovo genius není v názvu tohoto bankovního účtu jen tak náhodou. Jedná se totiž o spořící účet, který nabízí poměrně velkou úrokovou sazbu, která se ještě donedávna pohybovala kolem 3,6%. Dnes je tomu sice jinak, ale 2,8% taktéž řadíme mezi poměrně vysoké a výnosné úrokové sazby. Co se týká samotné procentuální sazby, tak vězte, že GE Money Bank je jednou z mála finančních ústavů, který se snaží držet úrokovou sazbo kolem 3%. Co se týká nějakých omezení u tohoto typu spoření, tak vězte, že nebudete limitováni žádnou nepříjemnou výpovědní lhůtou.

vyzkoušejte -> stavební spoření rychlé půjčky

Peníze, které si na svůj spořící účet uložíte, budete moci bez jakýchkoli problémů kdykoli využít. Jestliže si budete chtít založit tento spořící účet, tak nebudete muset měnit banku, na jejíž poměry jste byli doposud zvyklí. Pakliže samozřejmě nejste spokojeni s bankovním ústavem, u kterého máte svůj běžný účet, tak vám pochopitelně GE Money Bank nabízí své velmi výhodné produkty. Samotný GE spořící účet Genius Plus si budete moci založit na kterékoli pobočce této banky, která se v tuzemsku nachází. Pro orientaci GE Money Bank se může chlubit jednou z nejrozsáhlejších sítí svých poboček v České republice. Jestliže máme být konkrétní, tak tato banka disponuje na území České republiky konkrétně 221 obchodními místy. Co se týká obsluhy samotného spořícího účtu, tak k té už samotné kamenné bankovní domy anebo pověřené osoby potřebovat nebudete. Stačit by vám měl pouhý počítač s připojením na internet. Pomocí Internet Banky se dá váš účet velmi pohodlně obsluhovat.

Kdybychom se měli zmínit o hlavních výhodách tohoto účtu, tak na prvním místě by byla samozřejmě již zmiňovaná úroková sazba 2,8% při výši vkladu v hodnotě 40 000. Pakliže máte veden ještě některý z jiných účtů u tohoto bankovního ústavu, tak byste měli vědět, že vaše úroky na spořícím účtu GE Money Bank se budou pohybovat ve výši 3%. Jinak velmi zajímavou výhodou se také staly automatické převody peněz z běžného účtu na spořící a naopak. Velmi příjemnou skutečností je také to, že pokud se rozhodnete si tento spořící účet pořídit, tak si můžete být jisti, že za jeho zřízení nezaplatíte ani korunu. Samotné vedení vás také nebude nic stát, jestliže se rozhodnete pro ukončení tohoto spoření, tak také nezaplatíte nic. Další devízou je skutečnost, že váš vklad je podle platných zákonů České republiky pojištěn. Jinak pokud máte rádi opravdu všechno na míru, tak zde existuje i ta možnost, že si lze tento účet pojmenovat, jak jen budete vy sami chtít.

Ptáte-li se na podmínky, které jsou nutné ke zřízení tohoto typu účtu, tak jsou pouze dvě. Musíte dosáhnout minimálního věku patnácti let, z čehož vyplývá i ta skutečnost, že k založení konta je nutná platná občanská legitimace. V případě cizinců je nutnost mít u sebe platný cestovní pas.

Mezi nevýhodu spořícího účtu GE Money Bank patří ten fakt, že si tento účet musíte zřídit pouze v GE Money Bank, tedy v kamenných budovách. Po internetu tak učinit nelze.

sponzorované odkazy